Spotkanie zarządu Pracodawców dla Zdrowia

Plan działania związku na rok 2024 zakłada między innymi udział w dużych spotkaniach branżowych.

Podczas spotkania zarządu Pracodawców dla Zdrowia, które odbyło się 5 marca 2024 roku, zaprezentowali się nowi członkowie związku. Rozmowy dotyczyły uczestnictwa w tegorocznych konferencjach i działań planowanych na najbliższe miesiące.

Przedstawiciele firm, które dołączyły w ostatnich dniach do związku, uczestniczący w spotkaniu, to Sebastian Pisarek, członek zarządu Centrum Medycznego FSM (FizjoSportMed) oraz Marcin Romanowski, wiceprezes zarządu, dyrektor sektora e-zdrowie w Comarch., dyrektor generalny Comarch Healthcare.  

Centrum Medyczne FSM należy do Pracodawców dla Zdrowia>>>

Nowym członkiem związku jest także Varian Medical Systems Poland.

Rozmowy dotyczyły planu działania związku na rok 2024, który zakłada między innymi udział w dużych spotkaniach branżowych.

18 i 19 kwietnia 2024 odbędzie się Akademia Menedżera Ochrony Zdrowia, organizowana przez Medidesk, firmę dostarczającą nowoczesne rozwiązania pomagające w obsłudze pacjentów.

Konferencja skierowana jest do specjalistów związanych z branżą medyczną, a przedstawiciele Pracodawców dla Zdrowia będą uczestniczyli podczas tego wydarzenia w panelach dyskusyjnych.

Zaplanowano także spotkanie grupy roboczej, która zajmie się zagadnieniami dotyczącymi kadr medycznych. W harmonogramie działań jest także przygotowanie eksperckiego raportu, dotyczącego tego obszaru systemu ochrony zdrowia.

Członkowie związku na bieżąco przekazują swoje uwagi do konsultowanych projektów aktów prawnych.