Affidea przejęła Medisport

Affidea to międzynarodowa sieć centrów diagnostyki obrazowej i leczenia onkologicznego.

Affidea, międzynarodowa sieć centrów diagnostyki obrazowej i leczenia onkologicznego, na początku lutego 2024 roku przejęła Centrum Medyczne Medisport z Lublina. Placówka oferuje między innymi badania w zakresie diagnostyki obrazowej.

W placówce, zlokalizowanej przy ulicy Dożynkowej 38, dostępne są badania rezonansu magnetycznego, badania USG i RTG. Można tutaj skorzystać z konsultacji lekarza rodzinnego, ortopedy, neurologa, urologa, specjalisty medycyny sportowej, a także z rehabilitacji. Wykonywane są zabiegi chirurgiczne i ortopedyczne, w ramach chirurgii jednego dnia.

Placówka oferuje diagnostykę obrazową oraz konsultacje neurologiczne i ortopedyczne także dla małych pacjentów.

Świadczenia dostępne w placówce są zarówno finansowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia jak i komercyjne.

Pracodawcy dla Zdrowia rozmawiali na temat poprawy funkcjonowania diagnostyki obrazowej>>>

– Inwestycja w CM Medisport w Lublinie jest zgodna ze strategicznym rozwojem Affidea, opartym na kompleksowym świadczeniu usług, uwzględniających diagnostykę obrazową, konsultacje specjalistyczne oraz procedury ortopedyczne i chirurgiczne. Połączenie Affidea z Medisport, a tym samym rozszerzenie naszej działalności o województwo lubelskie, pozwoli nam na wykorzystanie wieloletniego, międzynarodowego doświadczenia w walce o zdrowie lokalnej społeczności – mówi Tomasz Barski, dyrektor operacyjny, członek zarządu Affidea.

Affidea działa na polskim rynku od ponad 20 lat, prowadzi tutaj ponad 30 centrów diagnostyki obrazowej i 2 ośrodki leczenia onkologicznego, współpracując z ponad 800 specjalistami i wykonując ponad 500 000 badań obrazowych rocznie. Oferuje świadczenia komercyjne oraz finansowane ze środków NFZ.

Źródło: www.affidea.pl