Szpitale Mavit z certyfikatem CMJ

Certyfikat potwierdza przestrzeganie przez szpitale Mavit standardów akredytacyjnych dla inwazyjnych procedur zabiegowych i operacyjnych.

Szpitale Specjalistyczne Centrum Medycznego Mavit, działające w Warszawie przy ulicy Podleśnej 61 oraz w Katowicach przy ulicy Szopienickiej 65, otrzymały certyfikat akredytacyjny CMJ przyznawany przez ministra zdrowia.

Certyfikat Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia potwierdza przestrzeganie przez szpitale Mavit standardów akredytacyjnych dla inwazyjnych procedur zabiegowych i operacyjnych. Został wystawiony 8 marca 2024 roku i ważny jest przez 3 lata.

-Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i nagroda za ciężką pracę, jaką wkładamy każdego dnia w rozwój naszych placówek – komentuje Mavit.

Certyfikat CMJ posiada obecnie 189 szpitali, 185 placówek podstawowej opieki zdrowotnej oraz 39 jednostek diagnostyki patomorfologicznej.

Centrum Medyczne Mavit działa od ponad 23 lat i obejmuje sieć wysokospecjalistycznych ośrodków mieszczących się w Warszawie i Katowicach, które oferują świadczenia w zakresie okulistyki, laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

W Warszawie oprócz szpitala działa także, zlokalizowany przy ulicy Migdałowej 4, Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego Mavit.

W 2019 roku Centrum Medyczne Mavit dołączyło do Grupy Lux Med.

Jesienią 2023 roku Centrum Medyczne Mavit zostało wyróżnione certyfikatem „Bezpieczny szpital to bezpieczny pacjent”.

Certyfikat Bezpieczny szpital dla Centrum Medycznego Mavit>>>