Rozwiń swój start-up z Grupą Lux Med! Trwa rekrutacja do programu eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa

Najlepszy projekt otrzyma nagrodę finansową i możliwość dalszego rozwoju swoich produktów bądź usług.

Bupa, której częścią jest Grupa Lux Med, zainaugurowała tegoroczną edycję programu eco-Disruptive. Program ma na celu wsparcie start-upów i NGO-sów tworzących innowacyjne rozwiązania w obszarze opieki zdrowotnej.

W ostatnich latach program eco-Disruptive umożliwił tysiącom pracowników Bupa z całego świata współpracę z przedsiębiorcami i start-upami w celu znalezienia innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań, przed którymi stoi sektor opieki zdrowotnej. W tym roku obie strony również połączą siły, aby wspólnie działać na rzecz budowy zdrowych społeczeństw, skupiając się przede wszystkim na potrzebach osób, które codziennie napotykają bariery w dostępie do wysokiej jakości opieki zdrowotnej.

Start-upy i NGO-sy mogą zgłaszać swoje pomysły w trzech kategoriach:

  1. Zwiększanie dostępu do opieki zdrowotnej
  2. Wspieranie osób z niepełnosprawnościami
  3. Zapobieganie chorobom

Pracownicy Grupy Lux Med będą współpracować z przedstawicielami start-upów i organizacji pozarządowych w ramach dwóch ostatnich filarów.

W ciągu najbliższego miesiąca pracownicy Bupa i przedstawiciele start-upów będą wspólnie wypracowywać rozwiązania, mające realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

Program eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa ma charakter międzynarodowy. Najlepszy projekt, wyłoniony w trakcie głosowania w Bupa, otrzyma nagrodę finansową i możliwość dalszego rozwoju swoich produktów bądź usług. Zwycięzcę tegorocznej edycji programu poznamy w grudniu 2024.

Rekrutacja do programu

Rekrutacja do programu eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa dla start-upów i NGO-sów z Polski trwa do 12 lipca 2024.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć w tym miejscu: https://www.bupa.com/impact/action/eco-disruptive/eco-disruptive-application

Więcej informacji o programie:
https://www.bupa.com/impact/action/eco-disruptive