Przychodnia Rodzinna dr Zdziebłowskiej dołącza do Grupy Kapitałowej Centrum Medycznego CMP

Centrum Medyczne CMP to sieć przychodni posiadających obecnie 24 oddziały na terenie Warszawy i okolic oraz w województwie łódzkim.

Sieć przychodni Grupy Kapitałowej CMP powiększyła się o kolejną placówkę. 14 lutego 2024 roku dołączyła do niej Przychodnia Rodzinna dr Zdziebłowskiej, zlokalizowana na warszawskim Bemowie.

Placówka stała się tym samym 24. oddziałem w Grupie, poszerzając zasięg sieci przychodni funkcjonujących pod brandem Centrum Medyczne CMP o Bemowo i okolice.

Przychodnia Rodzinna dr Zdziebłowskiej, zlokalizowana na Bemowie przy skrzyżowaniu ulic Rozłogi i Człuchowskiej, pod adresem Rozłogi 18, przyjmuje pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prywatnej opieki medycznej.

Placówka zatrudnia doświadczonych specjalistów, oferuje także diagnostykę USG i analizy medyczne. Gabinety wyposażone są w nowoczesny, profesjonalny sprzęt, który zapewnia leczenie na poziomie aktualnie obowiązujących standardów medycznych.

Dotychczasowe zasady działania przychodni, jej profil oraz holistyczne podejście do oferowanych w miłej i rodzinnej atmosferze świadczeń nie ulegną zmianie.

Sieć stawiająca na nieustanny rozwój

Centrum Medyczne CMP powstało w 2002 roku z połączenia kilku prywatnych gabinetów lekarskich, należących do rodziny Walickich oraz spokrewnionych i zaprzyjaźnionych z nimi osób.

Przychodnia przy Rozłogi staje się 24. placówką w portfolio Grupy, pierwszą na obszarze Bemowa.

–   Przejęcie kolejnej placówki wpisuje się  w przyjętą strategię systematycznego rozwoju  Centrum Medycznego CMP. Stale poszukujemy nowych lokalizacji nie tylko na terenie  województwa mazowieckiego, ale także w całym kraju. Nasz rozwój przebiega w dwóch kierunkach. Jeden to wzrost organiczny poprzez podnoszenie jakości oferowanych usług oraz poszerzenie oferty, w tych miejscach, gdzie już działamy. Drugi kierunek to akwizycje placówek, aby te przejmując nasze dobre wzorce i zwyczaje, działały docelowo pod naszym brandem –  komentuje Paweł Walicki, prezes zarządu Centrum Medycznego CMP.

Jak dodaje Paweł Walicki otwieranie kolejnych lokalizacji jest szansą na dotarcie do nowych pacjentów, którzy wcześniej ze względu na miejsce zamieszkania czy pracy nie mogli skorzystać z oferty Centrum Medycznego CMP. ​

Centrum Medyczne CMP z apetytem na rozwój sieci w całej Polsce>>>

Centrum Medyczne CMP to sieć przychodni posiadających obecnie 24 oddziały na terenie Warszawy, Piaseczna, Łomianek, Józefosławia, Ząbek i Białej Rawskiej. Jest polską firmą rodzinną, powstałą w 2002 roku. Misją Centrum Medycznego CMP jest odpowiadanie na potrzeby pacjentów i ich zaspokajanie, a także wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku i ciągły rozwój oferty biznesowej. CMP oferuje prywatną opiekę specjalistyczną, a także realizuje wizyty z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Na stałe współpracuje z około 400 placówkami partnerskimi na terenie całej Polski i około 520 specjalistami. Opieką lekarską w CMP objętych jest około 650 000 pacjentów, realizujących ponad 40 000 wizyt miesięcznie. Od 2019 roku firma prowadzi badania kliniczne między innymi w zakresie leczenia grypy czy chorób z obszaru pulmonologii, kardiologii i ginekologii, a obecnie również leków na Covid-19.

W 2023 roku CMP uruchomiło dwa nowe, komplementarne do swojej działalności brandy – Centrum Psychologiczne Good Life na warszawskim Żoliborzu oraz salon –Optyk.cafe.

Centrum   Medyczne   CMP   jest   inicjatorem   i   głównym   organizatorem   kampanii   społecznej   #Odwoluje #Nieblokuje.