Prezeska Pracodawców dla Zdrowia na Kongresie Gospodarka i Zdrowie

Będzie to druga edycja wydarzenia, a jego tematem przewodnim będzie holistyczne spojrzenie na profilaktykę.

Anna Rulkiewicz, prezeska Grupy Lux Med, prezeska Pracodawców dla Zdrowia, będzie brała udział w panelach dyskusyjnych Kongresu Gospodarka i Zdrowie, organizowanego przez SGH. Anna Rulkiewicz jest także członkiem Rady Programowej Kongresu.

Będzie to druga edycja wydarzenia, tegorocznym tematem przewodnim będzie holistyczne spojrzenie na profilaktykę. Uczestnicy kongresu będą mówić o tym, jak wykorzystać sport jako narzędzie do realizacji polityki edukacyjnej i zdrowotnej, jak profilaktyka osób czynnych zawodowo i ich dobrostan wpływają na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a szerzej całej gospodarki, oraz jaka jest rola współpracy biznesu i samorządów w kontekście profilaktyki, aby osiągnąć równowagę w triadzie: zdrowie miasto, zdrowa firma, zdrowy człowiek.

Przedstawiciele Pracodawców dla Zdrowia na Kongresie Wyzwań Zdrowotnych>>>

Tematem dyskusji będzie także rola pracodawców we wdrażaniu rodzinnych programów profilaktycznych angażujących nie tylko pracowników, ale także dzieci.

Kongres odbędzie się 5 marca 2024.

Anna Rulkiewicz zabierze głos w trzech panelach – Co zrobić, abyśmy jako społeczeństwo pozostawali jak najdłużej w dobrym zdrowiu?, który odbędzie się od 13.35 do 14.00, Wykorzystanie potencjału firm/pracodawców we wzmocnieniu świadomości i odpowiedzialności za zdrowie swoich pracowników, od 14.00 do 14.20 oraz – Zdrowe społeczeństwo jest inwestycją, a nie kosztem, między godziną 14.20 a 14.40.

Podczas kongresu Lux Med będzie prowadzić strefę zdrowotną, w której będzie można skorzystać z bezpłatnych badań okulistycznych, analizy składu ciała czy wykonać lipidogram.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na stronie: gospodarkaizdrowie.pl