Pragniemy wspierać innych międzynarodowym doświadczeniem

Współpraca ze związkiem otwiera również drzwi do cennej wymiany doświadczeń z innymi liderami branży.

Wspólnymi siłami maszerujemy w stronę rozwoju innowacyjności i cyfryzacji branży medycznej, by podnosić poziom zdrowia i leczenia Polaków.

Marcin Romanowski, Prezes Zarządu Comarch Healthcare S.A.

Przystąpienie do związku Pracodawcy dla Zdrowia to dla Comarch Healthcare kolejny strategiczny krok w wypełnianiu misji, która przyświeca nam na co dzień, czyli „(R)ewolucyjnego podejścia do e-zdrowia”. Cieszymy się, że mamy okazję dzielić się na szerszą skalę naszymi innowacjami i międzynarodowym doświadczeniem, a także wspólnie z innymi członkami inicjatywy wspierać rozwój polskiej branży medycznej.

Współpraca ze związkiem otwiera również drzwi do cennej wymiany doświadczeń z innymi liderami branży. Możliwość uczestnictwa w ekskluzywnych wydarzeniach, szkoleniach i konferencjach pozwoli naszej firmie na dalszy rozwój w dostosowaniu do aktualnych trendów i najlepszych praktyk.

Comarch Healthcare S.A. dołącza do związku Pracodawców dla Zdrowia >>>

Bycie członkiem społeczności, która wspólnie pracuje na rzecz zdrowia i dobra pracowników branży medycznej, to dla nas powód do dumy. Razem możemy osiągnąć znacznie więcej, tworząc trwałe relacje. Jesteśmy pełni nadziei na wspólne działania w nadchodzącej przyszłości.