Nowy sprzęt w Centrum Medycznym Mavit w Warszawie

Nowy laser femtosekundowy, dostępny w Mavit charakteryzuje się krótszym czasem działania w porównaniu do swoich poprzedników.

Centrum Medyczne Mavit w Warszawie wzbogaciło się o nowy sprzęt – laser służący do korekcji wzroku. Jest to laser femtosekundowy, który umożliwia usunięcie krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu oraz starczowzroczności.

Urządzenie charakteryzuje się krótszym czasem działania w porównaniu do swoich poprzedników. Szybkość i precyzja w cięciu rogówki umożliwia szybszą rekonwalescencję, a ergonomiczna konstrukcja lasera pozwala osiągnąć większy komfort i mniejszy stres podczas zabiegu.

Zabiegi przy pomocy nowego lasera dostępne są w warszawskiej placówce od początku stycznia 2024.

Centrum Medyczne Mavit działa od prawie 23 lat i obejmuje sieć wysokospecjalistycznych ośrodków mieszczących się w Warszawie i Katowicach, które oferują świadczenia w zakresie okulistyki, laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego Mavit w Warszawie zlokalizowany przy ulicy Podleśnej 61. W Warszawie przy ulicy Migdałowej 4 działa Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego Mavit. Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego Mavit w Katowicach funkcjonuje przy ulicy Szopienickiej 65.

Certyfikat Bezpieczny szpital dla Centrum Medycznego Mavit>>>