Nowa przychodnia stomatologiczna Lux Med

Lux Med Stomatologia posiada sieć około 200 własnych gabinetów i prawie 70 centrów medycznych.

Lux Med otworzył nową przychodnię stomatologiczną w Poznaniu. W placówce, zlokalizowanej przy ulicy Głogowskiej 151, działa dziewięć gabinetów.

Przychodnia oferuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i pedodoncji (stomatologii dziecięcej), implantologii oraz chirurgii, protetyki i periodontologii, a także ortodoncji i endodoncji.

Można tutaj także wykonać kompleksową diagnostykę stomatologiczną RTG, a przy zabiegach można skorzystać ze znieczulenia bezzastrzykowego.

Lux Med Stomatologia posiada sieć około 200 własnych gabinetów i prawie 70 centrów medycznych.

W sierpniu 2023 Lux Med otworzył nowe centrum stomatologiczne w Katowicach, a w październiku 2023 przejęta została renomowana klinika stomatologiczna działająca w Rzeszowie – Stomatologia Aleksander Makara.

Stomatologia Aleksander Makara z Rzeszowa dołącza do Grupy Lux Med>>>

Lux Med Stomatologia jest częścią Grupy Lux Med, która jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma świadczy swoje usługi w Polsce już od 30 lat. Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, stomatologiczną, psychologiczną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 500 000 pacjentów.

Do ich dyspozycji jest ponad 270 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, 13 szpitali oraz blisko 3000 poradni partnerskich.