Grupa Mazovia przejęła Uro-Dyn

Grupa Mazovia specjalizuje się w diagnostyce i małoinwazyjnym leczeniu chorób prostaty, oferuje także endoskopowe leczenie kamicy moczowej.

Grupa Mazovia została właścicielem Medycznego Centrum Diagnostyki Urodynamicznej Uro-Dyn, które zlokalizowane jest w Warszawie, przy ulicy Wiśniowej 36.

W nowej placówce pacjenci będą mieli możliwość skorzystania z diagnostyki urodynamicznej oraz z konsultacji urologicznych.

-Jako Grupa Mazovia stawiamy na dalszy rozwój naszych szpitali i usług diagnostycznych w Warszawie, Częstochowie i Katowicach, aby sprostać rosnącym potrzebom zdrowotnym pacjentów – komentuje Grupa.

Mazovia rozpoczęła działalność w 2004 roku. Dziś z usług placówek Grupy można korzystać na warszawskim Ursynowie przy alei Komisji Edukacji Narodowej 47, gdzie działa szpital oferujący pełny zakres leczenia zabiegowego z zakresu urologii. Jego zespół tworzą również chirurdzy oraz ginekolodzy, dzięki czemu w placówce leczy się także schorzenia chirurgiczne i ginekologiczne.

Wiosną 2022 roku otwarty został szpital w Częstochowie, który oferuje pełny zakres diagnostyki i leczenia zabiegowego z zakresu urologii oraz onkourologii. Szpital ten jako pierwszy w województwie śląskim wprowadził do swojej oferty zabiegi urologiczne z wykorzystaniem robota chirurgicznego da Vinci.

Natomiast jesienią 2022 roku do struktury podmiotu wszedł Śląski Szpital Urologiczny, największa z placówek Grupy, który mieści się w Katowicach przy ulicy Strzeleckiej 9. 100-łóżkowy oddział urologiczny z ostrym dyżurem urologicznym oraz poradnią pozwalają zapewnić kompleksową opiekę urologiczną. Na 7 salach operacyjnych przeprowadzanych jest dziennie ponad 30 operacji laparoskopowych, endoskopowych oraz robotycznych. Rocznie to blisko 2 tysiące operacji narządów układu moczowego oraz ponad 4 tysiące procedur diagnostycznych.

Grupa Mazovia specjalizuje się w diagnostyce i małoinwazyjnym leczeniu chorób prostaty, oferuje także endoskopowe leczenie kamicy moczowej oraz szeroki zakres badań diagnostycznych.