Nowa placówka sieci poradni zdrowia psychicznego Harmonia  

To czwarta placówka Harmonii w Warszawie i szósta w Polsce.

18 kwietnia 2024 została oficjalnie otwarta nowa placówka, należąca do sieci poradni zdrowia psychicznego Harmonia Grupy Lux Med. Placówka mieści się w Warszawie, przy ulicy Taśmowej 7. To czwarta lokalizacja Harmonii w stolicy i szósta w Polsce.

Pierwsza poradnia zdrowia psychicznego Harmonia powstała pięć lat temu, przy ulicy Narbutta 83.

-Marzyliśmy, by tworzyć miejsca, w których każdy, kto zmaga się z problemami psychicznymi, mógł odnaleźć wsparcie, zrozumienie i pomoc. I to się nam udało. Wraz z Mariola Pilas-Kołodziej, dyrektor Centrów Medycznych Harmonia i zespołem Lux Med otworzyliśmy już szóstą tego typu placówkę. Jesteśmy tym samym już na terenie stolicy, Wrocławia i Krakowa, oferujemy konsultacje zdalne i oczywiście nie jest to nasze ostatni słowo. Sercem Harmonii są wyjątkowi specjaliści, którym dziękuję za codzienną opiekę nad pacjentami. Jestem dumna z tego, co razem tworzymy – mówi Anna Rulkiewicz, prezeska Grupy Lux Med.

Lux Med i Harmonia realizatorami programu ochrony zdrowia psychicznego dla dzieci>>>

– Cieszymy się, że możemy zapewnić profesjonalne wsparcie psychologiczne w przyjaznym i wspierającym środowisku. Ta nowa przestrzeń została stworzona w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na opiekę psychologiczną –  mówi Damian Zawadzki, kierownik poradni Harmonia przy ulicy Taśmowej i przy ulicy Narbutta w Warszawie.

Pomieszczenia nowej placówki, zarówno gabinety jak i korytarze, są projektowane aby zapewnić jak najlepszy komfort przestrzenny. Kluczowe są miejsca do siedzenia, mniejsze i większe fotele. Nie bez znaczenia jest dobór stonowanych kolorów oraz drobne detale. Każdy gabinet jest inny.

Placówki Harmonia w Warszawie działają także przy Rondzie ONZ 1 oraz przy ulicy Kopernika 21/2, we Wrocławiu poradnia zlokalizowana jest przy ulicy Powstańców Śląskich 95, a otwarta w listopadzie 2023 krakowska placówka – przy ulicy Lublańskiej 34.