Nowa placówka Lux Med w Gliwicach

W całej Polsce Lux Med posiada ponad 270 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych.

Lux Med otworzył nowe centrum medyczne w Gliwicach. To druga placówka Grupy w tym mieście. Przychodnia zlokalizowana jest przy ulicy Piwnej 8.

Pacjenci mogą tutaj skorzystać z konsultacji specjalistów w zakresie laryngologii, ortopedii, okulistyki, dermatologii, ginekologii, urologii, chirurgii, endokrynologii i wielu innych. W ofercie placówki jest również szeroki zakres badań diagnostycznych (w tym: cytologia, USG, RTG) oraz rehabilitacja (kinezyterapia, fizykoterapia i inne).

W Gliwicach działa także przychodnia Lux Med oraz placówka Lux Med Stomatologia, zlokalizowane przy ulicy Dworcowej 25. Z Grupą Lux Med współpracuje (w ramach ubezpieczenia szpitalnego) Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach.

W całej Polsce Lux Med posiada ponad 270 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, 13 szpitali oraz prawie 3000 poradni partnerskich.

Grupa Lux Med jest częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma świadczy swoje usługi w Polsce już od 30 lat. Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, stomatologiczną, psychologiczną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 500 000 pacjentów.

Lux Med Diagnostyka inwestuje w nowe pracownie i sprzęt>>>