Medidesk aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych

Wydarzenia branżowe to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów.

Firma Medidesk, startup technologiczny działający w branży medycznej i medycyny estetycznej, aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych, takich jak targi i konferencje. W marcu 2024 przedstawiciele firmy brali udział w kilku takich eventach.

Jednym z nich był Kongres Wyzwań Zdrowotnych, który miał miejsce w Katowicach, 7 i 8 marca 2024. Wydarzenie to stało się nie tylko przestrzenią do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także impulsem do podejmowania działań mających na celu poprawę funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej w Polsce i przeciwdziałanie jego aktualnym i przyszłym wyzwaniom.

Lider jest potrzebny, ale nie nadmierna centralizacja systemu, celem powinno być zdrowie pacjentów>>>

Podczas Ogólnopolskiego Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia, które odbywało się 14 i 15 marca 2024 roku w Karpaczu, reprezentanci firmy Medidesk: Urszula Łaskawiec oraz prezes Daniel Nowocin mieli okazję zachęcać do praktyki mapowania podróży i doświadczeń pacjentów. Opowiadali, jak dbać  o proces obsługi pacjenta oraz wskazywali, jakimi narzędziami mogą się wspomóc pracownicy placówek medycznych w codziennej pracy.

Reprezentacja Medidesk była także obecna podczas tegorocznych targów Salmed, odbywających się w obiektach MTP w Poznaniu, od 19 do 21 marca 2024, tym razem wspólnie z partnerami: IBF Group  oraz Klaromed i Kabiny Ciszy.

Medidesk jest też organizatorem branżowego spotkania – Akademia Managera Ochrony Zdrowia, którego tematyka stawia na praktyczne aspekty zagadnień związanych z ochroną zdrowia. Tegoroczna dziewiąta edycja wydarzenia będzie miała miejsce 18 i 19 kwietna 2024 roku w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Już wkrótce IX edycja Akademii Managera Ochrony Zdrowia>>>