Goldenmed otworzył nowe centrum medyczne

Goldenmed prowadzi dwie placówki, jedną w Warszawie, drugą w Legionowie.

Centrum Medyczne Goldenmed z Warszawy otworzyło nową placówkę, która zlokalizowana jest w Legionowie, przy ulicy Piłsudskiego 33. Przychodnia oferuje konsultacje specjalistyczne oraz badania diagnostyczne.

Można tutaj skorzystać z konsultacji specjalistów w zakresie alergologii, chirurgii, dermatologii, ginekologii i położnictwa, nefrologii, pediatrii i urologii. Placówka oferuje także świadczenia w zakresie stomatologii oraz rehabilitację, a także badania w zakresie diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej (USG).

Nowa placówka zajmuje pomieszczenia o powierzchni ponad 300 mkw., na których mieści się 10 gabinetów.

„Prywatne” lekcje zdrowia, czyli kształcenie lekarzy i kadry medycznej w niepublicznym podmiocie opieki zdrowotnej>>>

Przychodnia Goldenmed działa też w warszawskiej dzielnicy Białołęka, w Galerii Odkryta, w rejonie ulic Odkrytej i Światowida.

Oferuje podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne w kilkunastu zakresach, leczenie stomatologiczne oraz rehabilitację. Działa tutaj poradnia medycyny pracy i medycyny transportu. Można wykonać badania diagnostyczne, takie jak USG, RTG, EKG oraz laboratoryjne.

Usługi Centrum, poza podstawową opieką zdrowotną, są komercyjne. Centrum współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi, takimi jak Allianz, Signal Iduna, SKOK Ubezpieczenia, Compensa, PZU, ICR, Inter Polska, Saltus Zdrowie, Medica Assistance oraz TU Zdrowie, a także z siecią Lux Med.

Właścicielem Centrum Medycznego Goldenmed jest spółka Inwest Med z siedzibą w Legionowie.