Centrum Medyczne iMed24 propaguje innowacyjne standardy w badaniach klinicznych

Placówka wykorzystuje rozwiązania z branży e-zdrowia, takie jak certyfikowane urządzenia pomiarowe, platforma telemedyczna czy elektroniczne dzienniczki pacjenta.

Centrum Medyczne iMed24, placówka należąca do grupy Comarch, pod koniec 2023 roku podjęło decyzję o rozpoczęciu działań w sektorze badań klinicznych. Obecnie realizuje już kilka kontraktów z gigantami branży farmaceutycznej. iMed24 stawia w tym zakresie na komplementarność i kompleksowość.

Jako jeden z podmiotów GK Comarch, iMed24 posiada duże zaplecze – korzysta zarówno z zasobów,  jak i narzędzi jednego z największych polskich dostarczycieli rozwiązań informatycznych.

Placówka wykorzystuje w swojej codziennej praktyce rozwiązania z branży e-zdrowia, takie jak certyfikowane urządzenia pomiarowe, platforma telemedyczna, aplikacje działające na zasadzie elektronicznego dzienniczka pacjenta, chmurowe systemy klasy HIS oraz zdalne centra opieki medycznej.

Edukacja oraz innowacje mogą wspomóc działania profilaktyczne>>>

Centrum posiada również jedną z najlepiej wyposażonych pracowni diagnostyki obrazowej w Małopolsce, a jej potencjał zabiegowy obejmuje niemal wszystkie dziedziny medycyny.

Centrum Medyczne iMed24 funkcjonuje od 2012 roku. Mieści się w Krakowie przy ulicy Życzkowskiego 29. Działa tutaj kilkanaście poradni specjalistycznych, zatrudnionych jest ponad 100 lekarzy. 

Placówka oferuje między innymi screening medyczny, czyli badania telemedyczne w miejscu pracy. Mogą to być profilaktyczne badania kardiologiczne, dietetyczne, dermatologiczne lub osteoporotyczne.