Centrum Medyczne CMP członkiem Pracodawców dla Zdrowia

Pracodawcy dla Zdrowia rozwijają działalność. Do związku dołączył właśnie ważny podmiot leczniczy.

Centrum Medyczne CMP dołączyło do związku Pracodawców dla Zdrowia. Jest to to polska  firma rodzinna, która powstała w 2002 roku i od tego czasu systematycznie rozwija sieć placówek.

W roku 2022 Centrum Medyczne CMP zainicjowało akcję #odwoluje #nieblokuje, która zjednoczyła wiele podmiotów, zarówno prywatnych jak i publicznych, zwracając uwagę na problem nieodwoływanych przez pacjentów konsultacji lekarskich i zabiegów szpitalnych.

–  Bardzo się cieszymy, że do naszego grona wchodzi tak ważny podmiot leczniczy. Łączy nas wiele i wiemy, że razem możemy być jeszcze bardziej skuteczni w działaniu na rzecz bezpiecznego i efektywnego systemu ochrony zdrowia. CMP to niezwykli, zaangażowani ludzie – przykładem pięknie prowadzonej akcji jest kampania #odwołuje #nieblokuje, której są inicjatorem i organizatorem. Dziękuję prezesowi Pawłowi Walickiemu i zarządowi firmy za wybór naszego związku – mówi Anna Rulkiewicz, prezeska Pracodawców dla Zdrowia.

Rok 2023 to udany start związku Pracodawcy dla Zdrowia>>>

Centrum Medyczne CMP to sieć przychodni posiadających obecnie 23 oddziały na terenie Warszawy, Piaseczna, Józefosławia, Łomianek, Ząbek i Białej Rawskiej.

CMP oferuje prywatną opiekę specjalistyczną, a także realizuje wizyty z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Na stałe współpracuje z około 650 placówkami partnerskimi na terenie całej Polski i prawie 600 lekarzami i specjalistami. Opieką lekarską w CMP objętych jest około 800 tysięcy pacjentów.

Od 2019 roku firma prowadzi badania kliniczne,

W 2023 roku CMP wzbogaciło się o dwa nowe brandy – Centrum Psychologiczne Good Life na warszawskim Żoliborzu oraz salon – Optyk.cafe.