Współpraca Medidesk i IBF Group

Medidesk to startup technologiczny oferujący kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów.

Spółka Medidesk rozpoczęła współpracę biznesową i partnerską IBF Group. Oba podmioty działają na rzecz merytorycznego rozwoju branży medycznej.

-Ta synergia umożliwi nam nie tylko poszerzenie zakresu naszych działań, ale także dostarczenie jeszcze bardziej innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że łącząc nasze zasoby i kompetencje, stworzymy unikalną wartość dodaną dla naszych klientów, a jednocześnie zbudujemy trwałe relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu – mówi Daniel Nowocin, CEO Medidesk.

IBF Group zajmuje się kompleksową obsługą marketingowo-eventową rynku medycznego i farmaceutycznego, obejmującą między innymi organizację konferencji, szkoleń, targów, działania e-learningowe, marketingowe, telemarketingowe itd.

Medidesk to startup technologiczny działający w branży medycznej i medycyny estetycznej, który oferuje kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów.

W 2023 roku firma zajęła drugie miejsce w kategorii scaleupów w konkursie startupów w ramach Carpathian Startup Fest 2023.

Medidesk wyróżniony w przez Carpathian Startup Fest>>>