Kolejne centrum medyczne PZU Zdrowie

W Warszawie PZU Zdrowie posiada 15 własnych centrów medycznych, ponad 160 placówek partnerskich i 14 punktów diagnostyki laboratoryjnej.

PZU Zdrowie otworzyło nowe, wielospecjalistyczne centrum medyczne zlokalizowane przy ulicy Myśliborskiej 51, na warszawskiej Białołęce. Placówka, która została oddana do użytku pod koniec czerwca 2024 roku, to pierwsza inwestycja operatora medycznego w tej dzielnicy.

W Warszawie PZU Zdrowie posiada obecnie 15 własnych centrów medycznych, ponad 160 placówek partnerskich i 14 punktów diagnostyki laboratoryjnej.

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Myśliborska zlokalizowane jest na pierwszym piętrze budynku biurowo-handlowego, usytuowanego w niedużej odległości od mostu północnego. Zajmuje 730 mkw powierzchni, na której działa 15 gabinetów, w tym 10 konsultacyjnych, 3 zabiegowe i 2 pracownie USG.

W placówce można korzystać z konsultacji specjalistycznych dla dorosłych z zakresu alergologii, dermatologii, endokrynologii, ginekologii, interny, laryngologii, neurologii, ortopedii, pulmonologii i urologii, a także z konsultacji specjalistycznych dla dzieci z zakresu pediatrii, dermatologii, laryngologii, ortopedii i psychiatrii.

Dostępne są tutaj także konsultacje psychologiczne dla dorosłych i dzieci, konsultacje dietetyczne, można wykonać badania laboratoryjne oraz badania obrazowe takie jak USG, USG 3D/4D, a także EKG, Holter i spirometria.

W sieci medycznej PZU Zdrowie jest obecnie 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej, 2400 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce, infolinia medyczna, portal pacjenta mojePZU oraz Centrum Telemedyczne. PZU Zdrowie zapewnia opiekę zdrowotną w formie abonamentów dla firm oraz klientów indywidualnych i w ramach finansowania NFZ.