Nowe biuro Contact Center Grupy Lux Med

Konsultanci dwóch Contect Center Lux Med prowadzą miesięcznie ponad 600 tysięcy rozmów z pacjentami.

Grupa Lux Med otworzyła nowe biuro Contact Center zlokalizowane w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 94. To druga lokalizacja Contact Center, pierwsza mieści się w Białymstoku.

Nowe miejsce zostało zaprojektowane z myślą o pracownikach i zapewnia komfortowe warunki pracy oraz sprawny dojazd, również komunikacją publiczną. Budynek posiada certyfikat ekologiczny i jest zasilany energią z odnawialnych źródeł energii.

Łącznie w obu placówkach Contact Center Grupy Lux Med pracuje około 600 osób. Konsultanci prowadzą miesięcznie ponad 600 tysięcy rozmów z pacjentami.

Grupa Lux Med stale dba o podnoszenie dostępności swoich infolinii i jakości obsługi, między innymi poprzez monitorowanie wyników dodzwanialności i analizowanie opinii pacjentów.

Grupa Lux Med zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, stomatologiczną, psychologiczną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 500 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 290 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, 15 szpitali oraz około 3000 poradni partnerskich.

Działa w Polsce od ponad 30 lat i jest częścią Bupa, ubezpieczyciela i świadczeniodawcy usług medycznych na całym świecie.

4Dent z Katowic dołącza do Grupy Lux Med>>>