Medidesk będzie współpracował ze spółką Telemedycyna Polska

Medidesk oferuje kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów.

Medidesk sp. z o.o. podpisał list intencyjny ze spółką Telemedycyna Polska S.A., dotyczący współpracy między podmiotami, w ramach której Telemedycyna Polska wdroży technologię Medidesk.

Dzięki wdrożeniu nowych narzędzi technologicznych spółka chce zwiększyć liczbę placówek korzystających z jej usług poprzez połączenie kanałów sprzedaży oraz wzrost sprzedaży usług dla klientów indywidualnych. Służyć do tego będzie edukacja lekarzy w zakresie nowoczesnych narzędzi diagnostycznych i monitorujących w zaburzeniach rytmu serca.

Zawarcie docelowej umowy partnerstwa jest planowane w ciągu sześciu miesięcy.

Telemedycyna Polska S.A. specjalizuje się w usługach telekardiologicznych dla pacjentów indywidualnych oraz dla placówek medycznych na terenie całego kraju. Spółka posiada własne Centrum Monitoringu Kardiologicznego, które czynne jest przez całą dobę, 365 dni w roku i obsługuje kilka tysięcy badań miesięcznie.

Medidesk to startup technologiczny działający w branży medycznej i medycyny estetycznej, który oferuje kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów.

W tym roku firma zajęła drugie miejsce w kategorii scaleupów w konkursie startupów w ramach Carpathian Startup Fest 2023.

Medidesk wyróżniony w przez Carpathian Startup Fest>>>