Lux Med: nowa poradnia zdrowia psychicznego Harmonia w Krakowie

Harmonia posiada również placówki w Warszawie, Wrocławiu i w Gdańsku, oprócz usług stacjonarnych oferuje także świadczenia zdalne.

Grupa Lux Med otworzyła nową poradnię zdrowia psychicznego Harmonia, która zlokalizowana jest w Krakowie przy ulicy Lublańskiej 34. W placówce można skorzystać z konsultacji psychiatry i psychologa.

Wśród oferowanych usług są konsultacje dla par, rodzin i dzieci, terapia i psychoterapia oraz diagnozowanie zaburzeń.

Oferowane jest również kompleksowe wsparcie w ramach programów dla pracodawców i pracowników, między innymi Harmonia w Biznesie.

– Rzeczywistość stawia przed nami coraz większe wyzwania – stres w życiu prywatnym i zawodowym, sytuacja gospodarcza, konflikty międzynarodowe, czy troska o zdrowie swoje i najbliższych to tylko niektóre z nich. Mamy świadomość rosnącego zapotrzebowanie na wsparcie z zakresu szeroko pojętego zdrowia psychicznego. Dlatego bardzo się cieszę, że w Krakowie otworzyliśmy poradnię zdrowia psychicznego Harmonia. Nasi psycholodzy, psychiatrzy i psychoterapeuci kierują się holistycznym podejściem do pacjenta, oferują między innymi diagnozę, terapie indywidualne, rodzinne, dla par oraz dzieci, czy też wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Wierzę, że nasi pacjenci odnajdą tu równowagę i potrzebne wsparcie. Otwarcie tej placówki to również ważny dla strategii Lux Med krok w stronę zwiększania dostępność do usług z zakresu zdrowia psychicznego – komentuje Anna Rulkiewicz, prezeska Grupy Lux Med.

Harmonia posiada również placówki w Warszawie, Wrocławiu i w Gdańsku, oprócz usług stacjonarnych oferuje także świadczenia zdalne (online lub telefonicznie) na terenie całego kraju.