Eksperci Lux Med wezmą udział w konferencji PRACA 4.0

Anna Rulkiewicz, prezeska Lux Med, weźmie udział w dyskusji pt. "Rynek pracy przyszłości – jak będzie wyglądał?”.

Eksperci Grupy Lux Med będą uczestnikami Konferencji PRACA 4.0 organizowanej przez Konfederację Lewiatan. Wydarzenie odpowiada na pytania o aktualne wyzwania na rynku pracy oraz o skuteczne rozwiązania dla osób zarządzających obszarem HR.

Anna Rulkiewicz, prezeska Lux Med, weźmie udział w dyskusji pt. „Rynek pracy przyszłości – jak będzie wyglądał?”, która będzie miała miejsce 29 stycznia 2024 o godzinie 9.30.

Natomiast Dorota Sawicz, dyrektorka personalna Grupy Lux Med  i Sławomir Łopalewski, członek zarządu, dyrektor zarządzający Lux Med Ubezpieczenia poprowadzą warsztat „HR i biznes w trosce o pracowników”. Odbędzie się on 30 stycznia 2024 o godzinie 13.30.

Tematyką konferencji PRACA 4.0 będą zmiany i wyzwania na rynku pracy, a także aktualne inicjatywy z tego zakresu podejmowane zarówno w Polsce jaki w innych krajach unijnych.

Uczestnicy spotkania będą starali się odpowiedzieć na pytania, jak będzie wyglądało środowisko pracy w roku 2024, jakie działania będą kluczowe dla działów HR i zdecydują o sukcesie firmy, jak powinna wyglądać polityka rynku pracy, aby skutecznie ingerować obywateli państwa trzech, a także jakie inicjatywy czekają nas w Unii Europejskiej i w kraju i jakiego wsparcia oczekują pracodawcy.

Wydarzenie odbędzie się od 29 do 31 stycznia 2024 roku, w Centrum Kreatywności Targowa, przy ulicy Targowej 56 w Warszawie, w formule stacjonarnej oraz online.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie konferencji>>>