Czy bycie prezeską może być źródłem szczęścia – mówi Joanna Miłachowska, Country Head of Siemens Healthineers

Capital H to rozmowy z ekspertami i managerami na temat przywództwa w dobie transformacji oraz o ludzkich aspektach zarządzania.

Joanna Miłachowska, prezeska Siemens Healthineers w podcaście Capital H, na portalu Deloitte, mówi o swoich doświadczeniach na stanowisku managera, o nowych aspektach przywództwa w okresie transformacji technologicznej, a także o tym, że również w biznesie najważniejszy jest człowiek.

– Joanna Miłachowska to żywy dowód na to, że wszelkie stereotypy fałszują rzeczywistość: z wykształcenia ekonomistka, doskonale rozumie emocje i umie skutecznie na nie wpływać. Kobieta sukcesu, a jednocześnie spełniona matka czterech córek. A przede wszystkim osoba, która umie ciekawie, zajmująco opowiadać i której warto posłuchać – mówi prowadzący rozmowę John Guziak.

Rozmówczyni karierę zawodową rozpoczęła w finansach, potem zajęła się biznesem, pracę w firmie Siemens podjęła jeszcze jako studentka. Obecnie jest prezeską zarządu firmy Siemens Healthineers w Polsce, a w swoim zakresie odpowiedzialności ma także Węgry, Słowację, Czechy i Ukrainę. Jest to region, którym niełatwo zarządzać ze względu na różnice kultur, obyczajów i mentalności.

Joanna Miłachowska opowiada o swojej drodze zawodowej, o niełatwych decyzja, które musiała podejmować oraz o tym, jak osiągnąć sukces rynkowy.

Podcastu można posłuchać tutaj>>>