Centrum Medyczne Omega z Kielc dołącza do Grupy Lux Med

To kolejna inwestycja Grupy Lux Med w rozwój sieci placówek medycznych w ostatnich tygodniach.

Grupa Lux Med przejęła renomowane centrum medyczne Omega z Kielc i tym samym weszła do kolejnego dużego miasta z własną ofertą opieki zdrowotnej.

Centrum Medyczne Omega funkcjonuje w Kielcach od ponad 30 lat. Placówka zapewnia pacjentom dostęp do konsultacji lekarskich w ponad 30 specjalizacjach, takich jak między innymi okulistyka, ortopedia, ginekologia czy dietetyka.

W placówce świadczone są też usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarskie, diagnostyczne (działa tutaj laboratorium oraz pracownie RTG i USG) a takżę medycyny pracy. Pracuje w niej około 80 lekarzy oraz personel pomocniczy.


– W Kielcach do tej pory nie mieliśmy placówki własnej, a Omega to największy i renomowany prywatny podmiot medyczny w tym mieście. Cieszę się, że od tej pory będziemy pracowali w ramach jednej Grupy. Jestem przekonana, że to połączenie będzie niezwykle owocne i przyniesie obustronną satysfakcję, a pacjentom zapewni opiekę medyczną na najwyższym poziomie – mówi Anna Rulkiewicz, prezeska Grupy Lux Med.

Centrum Medyczne Omega współpracowało do tej pory z Grupą Lux Med na zasadzie podwykonawstwa, realizując wybrane usługi dla pacjentów Grupy. W tym zakresie był to największy tego typu partner Lux Med w Kielcach.

To kolejna inwestycja Grupy Lux Med w rozwój sieci placówek medycznych w ostatnich tygodniach. Niedawno firma otworzyła między innymi  kolejne centrum medyczne w Gliwicach a także Poradnię Zdrowia Psychicznego Harmonia w Warszawie.

Otwarcie nowej placówki Lux Med w Gliwicach>>>