Nowe centrum stomatologiczne Lux Med

Lux Med Stomatologia otworzył nową przychodnię w Katowicach.

Grupa Lux Med otworzyła nową placówkę, która oferuje świadczenia stomatologiczne. Przychodnia powstała w Katowicach, w centrum handlowym Supersam. Działa tutaj 9 gabinetów, w których pracuje zespół doświadczonych lekarzy stomatologów i higienistek.

Nowe centrum oferuje świadczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii oraz implantologii, ortodoncji i endodoncji.

Centrum handlowe Supersam to ważny punkt dla mieszkańców Katowic. Powstało w roku 1937 i od tego czasu jest świadkiem przemian zachodzących w stolicy Górnego Śląska i częścią jego tożsamości. Mieszkańcy darzą je dużym sentymentem. Usytuowanie placówki w centrum miasta sprawia, że wygodnie tutaj dotrzeć. Z tego powodu Lux Med Stomatologia wybrał właśnie tę lokalizację na nowe centrum medyczne.

Centrum handlowe Supersam znajduje się przy ulicy Piotra Skargi 6a.

Lux Med Stomatologia posiada sieć około 200 własnych gabinetów i prawie 70 centrów medycznych.

Jest częścią Grupy Lux Med, która jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma świadczy swoje usługi w Polsce już od 30 lat. Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, stomatologiczną, psychologiczną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 500 000 pacjentów.

Do ich dyspozycji jest ponad 270 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, 13 szpitali oraz blisko 3000 poradni partnerskich.