Nowe Centrum Ortodoncji Cyfrowej Lux Med

Jest to kolejne tego typu centrum kompetencyjne i z całą pewnością nie ostatnie - zapowiada Lux Med.

Grupa Lux Med otworzyła 1 lutego 2024 w Warszawie nowe Centrum Ortodoncji Cyfrowej. Placówka oferuje nowoczesne leczenie wad zgryzu za pomocą projektowanych cyfrowo nakładek (tzw. alignerów).

W placówce wykorzystywane są nowoczesne skanery 3D oraz tomografia komputerowa. Leczenie wad zgryzu za pomocą niewidocznych nakładek to wygoda dla pacjentów i większa dyskrecja. Dzięki nowoczesnym metodom pacjent już na pierwszej wizycie może zobaczyć finalny efekt leczenia.

-Widzimy, że taki koncept dobrze się sprawdza i pacjenci doceniają nasz wysiłek. Jest to kolejne tego typu centrum kompetencyjne i z całą pewnością nie ostatnie. Pacjentami opiekuje się tu pełen energii, profesjonalny zespół lekarzy dentystów, na czele którego stoi wyjątkowa ekspertka dr Monika Rosa – mówi Anna Rulkiewicz, prezeska Grupy Lux Med.

Centrum Ortodoncji Cyfrowej Lux Med zlokalizowane jest przy ulicy Wolskiej 171.

To kolejna inwestycja Lux Med w zakresie stomatologii. W roku 2023 Grupa przejęła „Stomatologię Aleksander Makara” z Rzeszowa i otworzyła centrum stomatologiczne w Poznaniu, a w styczniu 2024 przejęła 4Dent, wiodącą placówkę dentystyczną z Katowic.

4Dent z Katowic dołącza do Grupy Lux Med>>>