Nagroda WhatClinic dla Szpitala Carolina

To  już kolejna nagroda portalu WhatClinic.com dla tej placówki, co świadczy o utrzymywaniu wysokiego poziomu usługi i dbałości o klienta.

Warszawski szpital Carolina Medical Center został wyróżniony przez portal WhatClinic.com. Nagroda przyznawana jest na podstawie opinii wystawianych przez jego użytkowników, które zostały przeanalizowane pod kątem szybkości reakcji na zgłoszenia i wskaźnik komunikacji z pacjentami.

To  już kolejna nagroda portalu WhatClinic.com dla tej placówki, co świadczy o utrzymywaniu wysokiego poziomu usługi i dbałości o klienta.

Portal WhatClinic.com został założony w roku 2006, centrala firmy znajduje się w Irlandii. Serwis pomaga pacjentom znaleźć, porównać i zarezerwować odpowiednie dla nich placówki medyczne w ponad 135 krajach. Na stronie udostępniane są szczegółowe wykazy ponad 120 000 centrów medycznych i szpitali. Co miesiąc z portalu korzysta ponad 1,5 miliona użytkowników.

Carolina Medical Center jest jedną z najnowocześniejszych klinik ortopedii i medycyny sportowej oraz prekursorem w stosowaniu innowacyjnych technik i procedur medycznych. Powstała w 1998 roku i była pierwszą prywatną placówką ortopedyczną w Warszawie.

Grupa Lux Med otworzyła oddział chirurgii dziecięcej>>>

Specjalizuje się w leczeniu i prewencji urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Zatrudnia między innymi specjalistów w zakresie ortopedii, neurochirurgii, chirurgii dziecięcej, reumatologii, neurologii i rehabilitacji.  Zapewnia kompleksową opiekę medyczną – całodobowe ambulatorium urazowe, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę obrazową i funkcjonalną, leczenie operacyjne i nieinwazyjne, rehabilitację, badania biomechaniczne, trening motoryczny.

Współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz wieloma federacjami sportowymi, w tym Polskim Związkiem Pływackim.

Szpital zlokalizowany jest przy ulicy Pory 78 w Warszawie, jego filia działa w Szpitalu Swissmed przy ulicy Wileńskiej 44 w Gdańsku. Carolina Medical Center należy do Grupy Lux Med.