Medidesk dołączył do Pracodawców dla Zdrowia

Startup technologiczny Medidesk w szeregach Pracodawców dla Zdrowia.
Trzeci od lewej - Daniel Nowocin, prezes Medidesk
Trzeci od lewej - Daniel Nowocin, prezes Medidesk

Medidesk, startup technologiczny działający w branży medycznej i medycyny estetycznej, dołączył jako członek do związku Pracodawcy dla Zdrowia. Firma oferuje kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów.

W spotkaniu związku, które odbyło się 17 maja 2023 w siedzibie Konfederacji Lewiatan, uczestniczyli przedstawiciele firmy Medidesk. Prezes Daniel Nowocin, zapowiedział, że jako dostawca technologii szkoleń dla branży medycznej firma będzie chciała się skupić na obszarach szeroko rozumianej komunikacji, jeszcze bardziej jakościowej obsłudze pacjenta oraz wprowadzaniu do branży nowoczesnych technologii AI, BI oraz integracji systemów.

– Wszystko po to aby wspomóc i rozwinąć system ochrony zdrowia. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie oddziaływać na kształtowanie ustawodawstwa dotyczącego interesów pracodawców, opiniować założenia i projekty ustaw oraz aktów wykonawczych. Mamy szansę mieć wpływ na to pozytywne zmiany w polskim rynku medycznym, aby był on bardziej jakościowy i skupiony na potrzebach pacjenta – mówił Daniel Nowocin.